nasehi
09 دی 1401 - 15:53

تلاش دشمن برای تخریب پایگاه مساجد به عنوان مراکز اعتقادی

رشت- فرمانده سابق سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مساجد، مراکز اعتقادی بود که در حماسه‌سازی مردم موثر است، گفت: امروز دشمن تلاش می کند مساجد را از مردم بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار هامون محمدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به اظهار نظرهای مخرب برخی از چهره‌های مشهور در آشوب‌های اخیر اظهار کرد: برخی افراد با وجود آنکه در همین نظام رشد کرده و به موفقیت رسیده‌اند قوانین کشور را زیر پا گذاشته و علیه نظام صحبت می‌کنند.

فرمانده سابق سپاه قدس گیلان با اشاره به سکوت برخی از مدعیان در برابر جنایات تکفیری‌ها علیه مردم سوریه گفت: جنایت‌های زیادی توسط تکفیری‌ها و به فرمان آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه انجام شده اما مدعیان آزادی و حقوق بشر در برابر آنها سکوت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نفوذی‌های زیادی قصد تخریب کشور را دارند، افزود: حماسه ۸ و ۹ دی نتیجه یک جراحی مردمی بود و ملت مؤمن و بصیر ایران بر خلاف خواست فتنه گران و نفوذی‌ها وارد صحنه شدند و از ارزش‌های دینی و انقلابی دفاع کردند.

سردار محمدی با اشاره به اینکه مساجد، مراکز انسجام و اعتقادی بود که در حماسه‌سازی و حضورهای مردم مؤثر است، تصریح کرد: امروز دشمن تلاش می‌کند مساجد را از مردم بگیرد.

رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه صرف خوب بودن برای یک مدیر موفق کافی نیست، ادامه داد: مدیر باید متخصص و کارآمد باشد و دارای انگیزه و اهل انجام کار جهادی باشد تا مدیر در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه بخشی از نابسامانی‌ها و وضعیت فعلی ناشی از توطئه و تحریم دشمنان است، افزود: با وجود تمامی کارشکنی‌ها و توطئه‌ها موفقیت‌های خوبی به دست آورده‌ایم و آینده نیز به تعبیر رهبری روشن است.

سردار محمدی با اشاره به نقش نفاق در ایجاد آشوب و مشکل در کشور بیان کرد: منافقان و نفوذی‌ها در بزنگاه‌های حساس نقشه‌های شوم خود را عملی کرده و به بخش‌هایی از کشور ضربه می‌زنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 944036