nasehi
12 بهمن 1401 - 14:06

استاندار سمنان: برپایی نمایشگاه انقلاب در مدارس تحقق جهاد تبیین است

استاندار سمنان گفت: برپایی نمایشگاه انقلاب در مدارس استان سمنان توسط دانش‌آموزان به معنای واقعی کلمه تحقق جهاد تبیینی است که مورد تأکید رهبری قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان ظهر امروز در آیین نواختن زنگ انقلاب که به‌صورت نمادین در دبیرستان نمونه دولتی عفاف سمنان انجام شد، اظهار کرد: استان سمنان در طول هشت سال دوران دفاع مقدس سه هزار شهید والامقام را به نظام اسلامی تقدیم کرد؛ اما در نهایت یک وجب خاک میهن به دشمن داده نشد.

وی افزود: امروز شاهدیم که به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی در تمام معادلات سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حتی نظامی نقش تأثیرگذاری ایفا می‌کند که تمامی این مهم را مدیون امام راحل هستیم.

استاندار سمنان ادامه داد: ولایت و امنیت دو نعمت بسیار ارزشمند محسوب می‌شوند که می‌توان گفت بالاترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران و به برکت پیروزی انقلاب حاصل شده است.

هاشمی بیان کرد: امروز رمز موفقیت ما حرکت در مسیر شهدا و قدر دانستن دو نعمت ولایت و امنیت است.

وی اضافه کرد: با کمک خیران و همچنین تخصیص اعتبارات لازم از محل سفر ریاست جمهوری به استان سمنان، در امر مدرسه‌سازی اقدامات خوبی در این استان شکل گرفت.

استاندار سمنان گفت: برپایی نمایشگاه انقلاب در مدارس استان سمنان توسط دانش‌آموزان، به معنای واقعی کلمه، تحقق جهاد تبیینی است که مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار دارد.

پایان پیام/2568/س/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1012816